EV GÜVENLİK SİSTEMİ


Ev güvenlik sistemleri evinizi dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korur. Evinize bir hırsızın girmesi ya da yangın riskinin oluşması durumunda ev güvenlik sistemi sizi uyararak, geç olmadan gerekli önlemleri almanızı sağlar.
Ev güvenlik sistemlerinin öncelikli faydası tehlikeyle karşı karşıya kaldığınız durumlarda sizi uyarmak gibi gözükse de bu sistemlerin asıl faydası içinizin rahat etmesini sağlamasıdır. Çünkü tehlike, nadir yaşanılan bir durumdur, ancak ne zaman karşı karşıya kalacağıız bir bilinmezdir. Evinizden ya da işyerinizden uzakta olduğunuzda gözünüzün arkada kalmaması ise sürekli yaşamak istediğiniz bir güven duygusudur.Güvenlik sistemi kullanıcılarının genel yaklaşımlarını biliyoruz. Onlar özetle şunu diyor:
“Güven duygusunu sürekli olarak hissetmek için bir güvenlik sistemi sahibi olmak istiyoruz. Ancak bu duygu yaşamak için de başka kaygılarımız olsun istemiyoruz. Bu yeni kaygıların başında tercih etmeyi düşündüğümüz güvenlik şirketi geliyor. Çoğu güvenlik şirketinin müşterilerine sundukları ağır şartlar içeren taahhütnameler bu şirketlere olan güvenimizi sarsıyor. Alacağımız hizmetten ne kadar memnun kalacağımız ve hizmeti herhangi bir nedenden dolayı iptal ettirmek istediğimizde başımıza gelebilecekler bizim için büyük soru işaretleri. Evimizi güven altına alıp rahat edelim isterken yeni sorunlarla zihnimizi bulandırmak istemiyoruz.”